Barkas:Aikan logomark.svg
Ukuran pratayang PNG ini dari berkas SVG ini: 300 × 277 piksel Résolusi liya: 260 × 240 piksel | 520 × 480 piksel | 832 × 768 piksel | 1.109 × 1.024 piksel | 2.218 × 2.048 piksel.
Berkas asli (Barkas SVG, nominal 300 × 277 piksel, gedhéning barkas: 798 bita)
Sajarahing berkas
Klik ing tanggal/wektuné saprelu ndeleng rupané barkasé nalika tanggal iku.
Tanggal/Wektu | Gambar cilik | Alang ujur | Naraguna | Tanggepan | |
---|---|---|---|---|---|
saiki | 3 Agustus 2019 04.46 | 300 × 277 (798 bita) | 鐵の時代 | 修正 | |
3 Agustus 2019 04.42 | 300 × 277 (800 bita) | 鐵の時代 | 軽量化 | ||
20 Sèptèmber 2016 13.29 | 300 × 277 (4 KB) | ButuCC | {{Information |Description={{en|1=Company mark of Aichi Loop Railway.}} {{ja|1=愛知環状鉄道の社章}} |Source=http://www.aikanrailway.co.jp |Author=愛知環状鉄道株式会社 |Date=2016-09-20 |Permission= |other_ve... |
Panggunaning berkas
20 kaca ing ngisor iki nganggo barkas iki:
- Jalur Sepur Aichi Loop
- Setatsiyun Aikan-Umetsubo
- Setatsiyun Daimon (Aichi)
- Setatsiyun Ekaku
- Setatsiyun Homi
- Setatsiyun Kaizu
- Setatsiyun Kita-Okazaki
- Setatsiyun Kitano-Masuzuka
- Setatsiyun Kōzōji
- Setatsiyun Mikawa-Kamigō
- Setatsiyun Mikawa-Toyota
- Setatsiyun Mutsuna
- Setatsiyun Naka-Okazaki
- Setatsiyun Okazaki
- Setatsiyun Sasabara
- Setatsiyun Shigō
- Setatsiyun Shin-Toyota
- Setatsiyun Shin-Uwagoromo
- Setatsiyun Suenohara
- Setatsiyun Yakusa
Panggunané barkas sajagat
Wiki liya ngisor iki nganggo barkas iki:
- Kanggo ing de.wikipedia.org
- Kanggo ing en.wikipedia.org
- Nagoya
- Tōkaidō Main Line
- Nagoya Airfield
- Okazaki, Aichi
- Seto, Aichi
- Kasugai, Aichi
- Toyota, Aichi
- Central Japan Railway Company
- Tokaido Shinkansen
- Chūō Main Line
- Kintetsu Railway
- Nagoya Line (Kintetsu)
- Nagoya Station
- Aichi Prefecture
- Iida Line
- Toyohashi Station
- Kansai Main Line
- Meitetsu
- Chubu Centrair International Airport
- Port of Nagoya
- Meitetsu Nagoya Station
- Kanayama Station (Aichi)
- Aonami Line
- Rail transport in Japan
- Kintetsu Nagoya Station
- Meitetsu Gifu Station
- Linimo
- Yamada Line (Kintetsu)
- Nakajima Station
- Sakura-dōri Line
- Nagoya Municipal Subway
- TOICA
- Meitetsu Nagoya Main Line
- Kisei Main Line
- Kamiiida Line
- Meijō Line
- Higashiyama Line
- Tsurumai Line
- Monkey Park Monorail Line
- Toyohashi Railroad
- Meitetsu Komaki Line
- Meitetsu Toyokawa Line
- Yokkaichi Asunarou Railway Utsube Line
- Yokkaichi Asunarou Railway Hachiōji Line
- Meitetsu Hiromi Line
- Meitetsu Inuyama Line
- Meitetsu Tokoname Line
- Meitetsu Toyota Line
- Meitetsu Kakamigahara Line
Deleng naraguna liyané sadonya saka kaca iki.